Masz gotowy projekt domu, ale nie jest od dostosowany do Twojej działki? Nic straconego, Dom Twój zajmie się adaptacją projektu, co pomoże przystosować go warunków Twojej działki! Dowiedz się na czym to polega. 

Adaptacja projektów - co to jest?

Czasem zdarza się tak, że gotowy projekt, który kupujemy nie do końca sprawdzi się na naszej działce. Co wówczas możemy zrobić? Zlecić adaptacje projektów

Tak naprawdę każdy zakupiony gotowy projekt domu wymaga adaptacji i dopasowania do warunków konkretnej działki. Często polega to na dostosowaniu konstrukcji dachu, czy fundamentów do określonego obszaru. Zdarza się, że zmianie ulega umieszczenie wejścia do domu, położenie okien, czy szerokość budynku. 

Dokonaj adaptacji projektu z Dom Twój

Jeśli Twój projekt domu wymaga wprowadzenia zmian projektowych, Dom Twój może pomóc Ci w tym przedsięwzięciu i jest w stanie wprowadzić nieograniczoną ilość zmian w projekcie. Dodatkowo, jesteśmy przygotowani na każdą ewentualność i zmianę. Ale warto zaznaczyć, że wiąże się to z dodatkowymi kosztami oraz wydłuża to czas załatwienia wszystkich formalności niezbędnych do uzyskania pozwolenia na budowę (dodatkowy czas potrzebny na fizyczne wykonanie zmian w projekcie oraz obliczenia konstrukcyjne). 

Jesli chcecie wiedzieć więcej, czym Dom Twój się zajmuje, zerknijcie na naszą stronę internetową.