Domy słoneczne, to kolejny rodzaj domu, na który warto zwrócić uwagę, zwłaszcza jeśli jesteście na etapie planowania budowy domu. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na ten ten temat, koniecznie czytajcie dalej.

 Słoneczne domy w Dom Twój

Słoneczne domy, nie tylko wpuszczają sporo światła dziennego do swojego wnętrza, ale przede wszystkim wykorzystują energię potrzebną do ogrzania wody użytkowej przynajmniej w 50% ze słońca. Coraz częściej też, energię ze słońca wykorzystuje się także do ogrzania pomieszczeń, czy ogólnie do pokrywania zapotrzebowania energetycznego blisko nawet do 80%. Jeśli więc jesteście osobami, które dbają o środowisko - warto zastanowić się nad projektem domu słonecznego

Gotowy projekt domu słoneczego.

Zaprojektowanie słoneczego domu wiążę się z zachowaniem odpowiednich warunków. W związku z tym należy pamiętać o kilku zasadach jak chociażby postawienie budynku od odpowiedniej strony (południowej). Jeśli chcecie mieć pewność, że Wasz dom będzie należał do ekologicznych, skorzystajcie z usług Dom Twój. Wejdźcie na naszą stronę internetową i zapoznaj się z naszymi partnerami u których znajdziesz gotowy projekt domu słonecznego. Możliwe jest także wprowadzenie zmian projektowych, więc jeśli macie jakiekolwiek pytania, zachęcamy do kontaktu. Odpowiemy na wszystkie pytania.