Często, kiedy decydujemy się na projekt domu, zastanawiamy się, czy lepiej wybrać dom parterowy, czy piętrowy. Prawda jest taka, że to wszystko zależy od naszych preferencji. Jeśli rozważacie gotowy projekt domu parterowego, to ten tekst może okazać się dla Was przydatny. Koniecznie czytajcie dalej. 

Domy parterowe z Dom Twój.  

Wiele osób decyduje się na budowę domu parterowego. Wynika to z faktu, że domy parterowe posiadają szereg zalet, które ułatwiają życie tym domownikom, którzy zdecydowali się na właśnie na ten rodzaj domu. Przyjrzyjmy się, co sprawia, że domy parterowe są tak popularne? 

  • są niewielkie - domy parterowe z zasady mają małe rozmiary. Prawda jest taka, że jak decydujecie się na zwiększenie rozmiarów takiego domu, macie tylko możliwość rozbudowania go wszerz lub wzdłuż. Domy parterowe buduje się szybciej i często są tańsze w późniejszej eksploatacji - właśnie przez wzgląd na swoje rozmiary. 
  • brak schodów - schody często bywają uciążliwe, jeśli wśród domowników znajdują się osoby starsze lub dzieci. Przez to dom staje się bardziej bezpieczny, a domownicy nie czują się wykluczeni z codziennego życia. Zyskuje również na tym komunikacja między członkami rodzny - jest ona zdecydowanie łatwiejsza. 
  • jest tańszy - mniejsza powierzchnia, to zdecydowanie mniejsze koszty budowy. Jeśli decydujecie się na budowę domu parterowego, znika konieczność budowy klatki schodowej, ocieplania poddasza, czy doprowadzania tam mediów. Chociaż takie rozwiązania nie są niczym nazwyczajnym, często wiążą się z większymi kosztami. 

Gotowy projekt domu parterowego z Dom Twój

Jeśli szukacie projektu domu, który będzie parterowy, to świetnie trafiliście. Na stronie internetowej Dom Twój, znajdziecie partnerów, którzy mogą przedstawić Wam gotowe projekty domów, w tym parterowych. Jeśli nawiążecie współpracę za pośrednictwem Dom Twój, uzyskacie zniżkę. Koniecznie zerknijcie, jakie jeszcze usługi możemy Wam zaoferować i nie wahajcie się skontaktować się z nami, jeśli macie jakieś pytania.