Chcesz zbudować dom do 70m2 na swojej działce? Brakuje Ci pomysłu na projekt domu? Czy są gotowe projekty domów do 70 m2? Czytaj dalej, by się przekonać. 

Projekt domu do 70m2.

Zgodnie z niedawno wprowadzoną ustawą, domy do 70m2 buduje się w procedurze tzw. zgłoszenia z projektem budowlanym. To znacznie mniej formalności i problemów w związku z rozpoczęciem prac budowlanych niż przed wprowadzeniem ustawy. Trzeba jedna pamiętać, że taki dom mu spełniać określone wytyczne, jak m.in właśnie wielkość powierzchni. Dlatego coraz więcej projektantów decyduje się na tworzenie projektu domu, który nie przekracza 70m2. 

Gdzie znaleźć projekty domu do 70m2?

Jeśli jesteś na etapie poszukiwania projektu domu do 70m2, chętnie Ci w tym pomożemy. Ofertę projektów i poznaj partnerów Dom Twój. od dowolnego partnera i ciesz się domem marzeń! Sprawdź naszą ofertę projektów i poznaj partnerów Dom Twój. 

Skontaktuj się z Dom Twój.

A jeśli potrzebujesz pomocy w związku z budową domu, skontaktuj się z nami.Dom Twój załatwi za Ciebie wszelkie formalności związane z budową domu. Znamy się nie tylko na przepisach prawa, ale wiemy także ile czasu każdy z powiatów przewiduje na wystawienie stosownego pozwolenia. Dzięki temu możemy działać szybciej, sprawniej i skuteczniej. Napisz do nas jeśli masz jakieś pytania.