Budujesz dom i potrzebujesz pomocy specjalistów? Geodetów, architektów, kogoś, od gotowego projektu domu? Bez obaw, Dom Twój pomoże Ci załatwić wszystkie formalności. Czytaj dalej i dowiedz się, w czym jeszcze możemy Cię odciążyć.

 Projekty z Dom Twój.

Dom Twój może pomóc Ci z projektami domu. Nie tylko pomożemy wybrać Ci gotowy projekt domu, ale także jesteśmy wstanie zaadaptować projekt do działki, a nawet wprowadzić różnego rodzaju zmiany projektowe. 

Pozwolenie na budowe.

Zanim jednak zdecydujesz się na wybór projektów, czy jego adaptację, warto postarać się wcześniej o pozwolenie na budowę. Niestety jest to bardzo pracochłonne i wymaga znajomości nie tylko prawa budowlanego, ale także umiejętności czytania odpowiednich dokumentów. Bez obaw, możemy również pomóc Ci przy otrzymaniu pozwolenia na budowę. Skomepletujemy dokumenty i zlożymy w stosownym miejscu tak, byś o czasie mógł zająć się budową wymarzonego domu. 

Uzbrojenie działki w media.

Jeśli Twoja działka nie jest uzbrojona w media - możemy zrobić to za Ciebie. Zwłaszcza jeśli znajduje się na terenie:

  • powiatu wejherowskiego,
  • powiatu puckiego,
  • powiatu lęborskiego,
  • powiatu kartuskiego

 

Geodezja.

Pomoc geodety to nieodłączny element budowy domu. Nie tylko złożymy stosowne wnioski, ale także stworzymy odpowiednie mapy do celów projektowych, ale także wykonamy pełną obsługę geodezyjną oraz obsługę prawną nieruchomości. 

 

Skontaktuj się z Dom Twój.

Daj sobie pomóc. Dom Twój załatwi za Ciebie wszelkie formalności związane z budową domu. Znamy się nie tylko na przepisach prawa, ale wiemy także ile czasu każdy z powiatów przewiduje na wystawienie stosownego pozwolenia. Dzięki temu możemy działać szybciej, sprawniej i skuteczniej. Napisz do nas jeśli masz jakieś pytania.