Szukasz projektu domu z garażem? Marzy Ci się miejsce do majsterkowania i przechowywania samochodów? Dowiedz się o czym warto pamiętać szukając projektu domu z garażem

Projekt domu z garażem - najważniejsze informacje.

Oto garść porad, które przydadzą się podczas szukania projektu domu z garażem:  

  • Zanim zaczniesz przeglądać katalogi z projektami domów z garażem, zastanów się najpierw, czy garaż rzeczywiście jest Ci potrzebny.
  • masz małą działkę? Wybierz garaż przydomowy, umieszczony w bryle budynku - zajmuje mniej miejsca na działce
  • rozważ, czy nie lepsza byłaby wiata garażowa
  • wybierz odpowiedni rodzaj garażu: w bryle budynku, wysunięty, cofnięty, doklejony, wolnostojący, czy podziemny. 

Projekt domu z garażem w bryle budynku - plusy i minusy.

Zaletą garaży w bryle budynku jest niewątpliwie fakt, że można do nich wejść bezpośrednio z budynku. To często dużo ułatwienie, zwłaszcza w okresie jesienno - zimowym, gdzie pogoda nieźle daje nam w kość. Pamiętaj jednak, by rozważyć ograniczenie strat cieplnych w miejscu, gdzie łączy się część mieszczalna z garaże. Najlepsze rozwiązanie byłoby wówczas, gdyby garaż nie stanowiłby części domu, ale został jedynie dostawiony do stojącej, ocielonej już ściany. Zastanów się uważnie, które rozwiązanie będzie dla Ciebie najlepsze. 

Znajdź swój projekt domu z garażem z Dom Twój!

Jeśli chcesz znaleźć projekt domu z garażem, Dom Twój Ci w tym pomoże! Zapoznaj się z naszymi partnerami , którzy z miłą chęcią znajdą gotowy projekt domu z garażem.   Dodatkowo zajmiemy się adaptacją projektów gotowych tak, by Twój  dom mógł powstać na Twojej działce! Skontaktuj się z nami w razie pytań i zaufaj firmie Dom Twój.