Posiadasz niewielką działkę i nie wiesz, jaki projekt domu będzie dla niej najlepszy? Opcji tak naprawdę jest trochę, ale przyjrzyjmy się bliżej jednej z nich. Projekt domu z poddaszem, to świetna opcja, jeśli nie marzysz o dużym domu. Poznaj jakie kryje zalety projekt domu z poddaszem.

 Projekt domu z poddaszem - co musisz wiedzieć?

Projekt domu jednorodzinnego z poddaszem to jedna z najlepszych opcji dla właścicieli małych działek. Taki dom, który buduje się w oparciu o gotowy projekt domu z poddaszem użytkowym, potrzebuje mniejszej działki, niż projekt domu parterowego. To pozwala w planach budowy, uwzględnić również niewielki ogród.  Warto pamiętać, że konstrukcja dachu zaciemnia niewiele miejsca, co ma znaczenie w przypadku uorawy ogródka. 

Podczas projektowania domu z poddaszem, w łatwy sposób można wykorzystać naturalne oświetlenie, ponieważ taki dom łatwiej umiejscowić w odpowiedni sposób. 

Nie należy zapominać, że projekt domu z poddaszem może przynieść sporo oszczędności. To, co wyróżnia ten rodzaj domu to fakt, że mają bardzo dobre parametry cieplne, które pozwalają zaoszczędzić podczas ogrzewania domu. Taki typ domu latwo też podzielić na kondygnacje i tworzyć dom dwurodzinny. 

Znajdź swój projekt domu z poddaszemDom Twój!

Jeśli chcesz postawić naprojekt domu z poddaszem, Dom Twój Ci w tym pomoże! Zapoznaj się z naszymi partnerami , którzy z miłą chęcią znajdą gotowy projekt domu z poddaszem.  Dodatkowo zajmiemy się adaptacją projektów gotowych tak, by Twój  dom mógł powstać na Twojej działce! Skontaktuj się z nami w razie pytań i zaufaj firmie Dom Twój.