Masz już kupiony gotowy projek domu, ale nie wiesz co daje? Czy okaże się odpowiedni dla Twojej działki? Jak teraz zdobyć pozwolenie na budowe? Jeśli takie pytania kołaczą Ci się  po głowie, koniecznie czytaj dalej - chętnie udzielimy Ci kilku odpowiedzi! 

 Budowa własnego domu to przedsięwzięcie, które ma kilka kamieni milowych. Jednym z nich jest zakup projektu, ale co dalej? Dom Twój podpowie Ci jakie kolejne kroki warto podjąć podczas budowy domu.

Adaptacja gotowych projektów? A co to jest?

W trakcie wyboru projektu domu, sugerujemy się kilkoma rzeczami, m. in. ile będzie kosztował sam projekt oraz jego realizacja? Jakie materiały będą wykorzystywane? Czy zaproponowany styl budynku nam odpowiada? Ale oprócz powyższych pytań, warto zadać sobie jeszcze jedno: jak konkrenty projekt przypasować do własnej działki? Nic się nie martw, Dom Twój pomoże Ci z adaptacją gotowych projektów!

Nawet najbardziej dopasowany projekt gotowy, będzie wymagał adaptacji do warunków konkretnej działki, na której prowadzona będzie inwestycja. Na etapie adaptacji projektu niezbędne jest m.in. pozyskanie wszelkich uzgodnień, aby uzyskać pozwolenia na budowę. Wszystkie te sprawy załatwisz w naszym biurze. Podczas adaptacji projektu gotowego cena jest ustalana indywidualnie, w zależności od warunków na działce i pakietu uzgodnień do uzyskania.

Warto pamiętać także o dostosowanie konstrukcji dachu, czy fundamentów do konkretnego obszaru Polski. Na etapie adaptacji możliwe jest wprowadzania zmian w projekcie. 

Jeśli macie jakie pytania lub wątpliwości, chętnie na nie odpowiemy. Wystarczy, że się z nami skontatujesz.

Inne usługi możesz prześledzić na naszej stronie internetowej, więc koniecznie tam zajrzyj!