Rozważasz projekt domu z antresolą? Jeśli zależy Ci na czasie i chcesz, aby budynek powstał szybko, zdecyduj się na gotowy projekt domu z antresolą. Koniecznie czytaj dalej, aby poznać charakterystykę takiego domu. 

 Projekt domu z antresolą w Redzie - cechy.

Projekt domu z antresolą posiada zabudowane półpiętro, które często zajmuje całą kondygnację, albo jedynie jej część. Ma charakter otwarty i nie posiada ścian działowych, chociaż to nie jest reguła. Antresola w projektach domu zsczęsto służy jako sypialnia, biuro, czy pokój zabaw. Nie rzadko służy jako schowek, pomieszczenie gospodarcze, czy spiżarnia. Wszystko zależy od metrażu i wysokości. Antresola to świetne rozwiązanie dla tych, którzy pragną powiększyć metraż, ale działka ich nieco ogranicza. Dobry projekt domu z antresolą pozwoli jak najlepiej wykorzystać wolną przestrzeć i odpowiednio nią zagospodarować. 

 Zalety projektu domu z antresolą - Reda.

  • projekt domu z antesolą daje poczucie intymności
  • otwarta przestrzeń zacieśnia więzy
  • zwiększa poczucie bezpieczeństwa 
  • pozwala stworzyć ciekawą aranżację

Znajdź swój projekt domu z antresolą  z Dom Twój!

Jeśli chcesz postawić na projekt domu z antresolą, Dom Twój Ci w tym pomoże! Zapoznaj się z naszymi partnerami , którzy z miłą chęcią znajdą gotowy projekt domu z antresolą. Dodatkowo zajmiemy się adaptacją projektów gotowych tak, by Twój  dom mógł powstać na Twojej działce! Skontaktuj się z nami w razie pytań i zaufaj firmie Dom Twój.