Coraz więcej osób szuka uwzględnić w projekcie domu energooszczędnego w Rumi? . Co trzeba uwzględnić w projekcie domu energooszczędnego w Rumi? Koniecznie czytaj dalej. 

 Kiedy mówimy o projekcie domu energooszczędnego w Rumi?

O tym, czy projekt domu przedstawia dom energooszczędny, czy nie, decyduje współczynnik EUco. Określa on zapotrzebowanie domu na media: wodę, oraz energię potrzebną do ogrzania całęgo domu. Projekt domu energooszczędnego w Rumi jest wtedy, kiedy zapotrzebowanie na energię rocznie nie przekracza 70kWh/m2.

Plusy projektu domu energooszczędnego w Rumi

  •  ekonomiczny - zużywa mniej energii np. do ogrzewania przez co eksploatacja domu energooszczędnego w ciągu kilka lat może przynieść zysk i być w stanie pokryć koszt budowy domu tradycyjnego. 
  • chroni środowisko - mniejsze zapotrzebowanie na energie, to większa dbałość o środowisko. Czasem tego rodzaju budynki mogą redukować emisję dwutletnku węgla. Dodatkowo sama instalacja potrafi pozyskiwać energię ze źródeł odnawialnych. 
  • funcjonalność - rozwiązania stosowane podczas projektowania domu są nowatorskie i zapewniają tańszą eksploatację. 

Stwórz swój projekt domu energooszczędnego w Rumi.

Jeśli chcesz postawić na dom energooszczędny, Dom Twój Ci w tym pomoże! Zapoznaj się z naszymi partnerami , którzy z miłą chęcią znajdą gotowy projekt domu energooszczędnego. Dodatkowo zajmiemy się adaptacją projektów gotowych tak, by Twój energooszczędny dom mógł powstać na Twojej działce! Skontaktuj się z nami w razie pytań i zaufaj firmie Dom Twój.