Co jest najważniejsze, kiedy zaczynasz przedsięwzięcie związane z nowym domem? Wiadomo, finanse, ale oprócz tego? Wizja? Styl w jakim chcesz wybudować swój dom? To też, ale najważniejszy jest projekt! Jeśli chcesz się dowiedzieć nieco więcej jak do projektów podchodzi Dom Twój, to koniecznie czytaj dalej!

Dom Twój da Ci gotowe projekty!

Nie ukrywajmy, często jest tak, że podczas budowy swojego domu marzeń, nie mamy pojęcia jak ma wyglądać. Momentami to zbitek kilku propozycji, który widzieliśmy u znajomych i które w jakimś stopniu są zbieżne z naszymi gustami. Jeśli owe fragmentu planu przedstawiają podobny styl to jeszcze nie jest tak najgorzej, ale bez wątpienia najczęściej jest to jakiś misz masz - bez gustu i smaku.  

Z pomocą przychodzi Dom Twój, który w swojej ofercie posiada gotowe projekty. To świetna opcja, jeśli nie masz pomysłu na wykończenie nieruchomości, albo potrzebujesz praktycznych rozwiązań w swoim domu - nie mając pojęcia, co się sprawdzi.

Jak dokonać zakupu projektu domu w Dom Twój?

Co zrobić, żeby skorzystać z oferty Dom Twój na gotowe projekty?  To proste! Poniżej przedstawiamy 3 proste kroki, które dzielą Cię od projektu marzeń!

  • Przejdź na stronę partnera Dom Twój, o tutaj! Wybierz, z którym partnerem chcesz zacząć przygodę i wybierz projekt domu, który skardł Ci serce.
  • Otrzymaj rabat przed zakupem! Na każdy zakupiony projekt jest rabat, więc koniecznie zapytaj!
  • Zakup gotowy projekt, a my pomożemy Ci zweryfikować parametry projektów do warunków Twojej działki! 

Łatwizna, prawda?

P.S. Realizacje odbywają się na terenie kilku powiatów:

  • powiat wejherowski 
  • powiat pucki
  • powiat lęborski
  • powiat kartuzki 

 

Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź naszą stronę internetową, lub skontaktuj się z nami. Na pewno Ci pomożemy!