Każdy posiadacz działki w pewnym momencie myśli o dwóch rzeczach: ogrodzeniu jej i uzbrojenie działki w media. W Redzie dostępnych jest mnóstwo terenów już uzbrojonych, ale zdarzają się i takie, które wciąż potrzebują podłączenia do wody, kanalizacji i prądu. Jeśli interesuje Cię o czym musisz pamiętać zanim przystąpisz do uzbrojenia działki w Redzie, to koniecznie czytaj dalej. 

Uzdrojenie działki w Redzie - na czym to polega?

Uzdrojenie działki na Pomorzu, jak i w wielu innych częściach kraju polega w głównej mierze na przyłączeniu jej do niezdębnych mediów: prądu, gazu, wody, kanalizacji. 

Warto pamiętać, że podczas uzbrajania działki bliskość innych działek można oznaczać brak konieczności podłączania mediów - być może już są odpowiednio zainstalowane do Twojego terenu. Ale może być też tak, że przepisy nie pozwolą na podłączenie kolejnego terenu i trzeba będzie budować szambo. Takie rzeczy warto ustalić dużo wcześniej. Najlepiej jeszcze przed kupnem działki o ile to możliwe. 

Uzdrojenie działki Reda - formalności. 

Przede wszystkim najważniejsza informacja jest taka, że w przypadku uzbrojenia działki nie jest konieczne zdobywanie pozwolenia na budowę. Konieczne jednak jest złożenie szergu wniosków do urzędów i zakładów, np. energii, czy gazu. Nie zapominaj dołączyć planu sytuacyjnego. Potrzebne będą również wszelkie pozwolenia i uzgodnienia i to w zależności od instytucji, do jakiej się zwracamy. 

Uzbrojenie działki w Redzie - daj się wyręczyć!

Wiemy, że formalności związane z uzbrojeniem działki są zagmatwane i często nie jasne. Prawda jest taka, że każdy powiat, a nawet gmina mają zupełnie inne wymagania i warunki przyłączenia się do istniejącej sieci. Zamiast tracić czas i pewnie też nadzieję na to, że uda się to załatwić szybko, odezwij się się do Dom Twój. Dzięki naszemu doświadczeniu szybko i sprawnie pomożemy uporać Ci się z formalnościami. Po co tracić czas? Zaufaj nam. 

Realizowalimy ubrojenia na terenie powiatów:

  • wejherowskiego
  • puckiego
  • lęborskiego
  • kartuskiego

Odezwij się do nas i raem zacznijmy spełniać marzenie o Twoim domu.