Szukacie gotowego projektu domu w Kartuzach, który będzie zawierał nowinki technologiczne i smart rozwiązania? Chcecie dowiedzieć się, jakie elementy można zautomatyzować? Koniecznie czytajcie dalej. 

 Projekt inteligentengo domu - Kartuzy.

Projekt inteligentnego domu zawiera najnowocześniejsze rozwiąznia, dzięki którym możemy sterować domem. Uwzględnia także specjalny system czujników, detektorów oraz mechanizmów, które pozwalają zarządzać i sterować wszystkimi instalacjami w budynku. 

 Osoby, które decydują się na projekt smart domu, tym samym bardzo często zapewniają sobie nie tylko duży komfort, ale także bezpieczeństwo i wbrew pozorom niższe koszty eksploatacji. 

Jak wygląda smart dom?

Wszystko zależy od projektu gotowego domu, ponieważ na inteligenty system obsługi domu składa się wiele elementów. Każdy z elementów wpływa na bezpieczeństwo, czy zwiększenie energooszczędności w domu. Oto lista przykładowych smart rozwiązań:

  • gniazdka, które monitorują zużycie energii elektrycznej, a dodatkowo za ich pomocą można ustalić czas pracy.
  • ogrzewanie, klimatyzacja - szybki sposób na dostosowanie temperatury domu według naszych upodobań.
  • czujniki bezpieczeństwa - czyli np. czujnik gazu, ruchu bądź dymu. Zwiększają poczucie bezpieczeństwa.
  • kamery i monitoring
  • oświetlenie - sterowane zdalnie, posiada różne tryby pracy, dzięki czemu możemy zmieniać poziom natężenia światła zgodnie z naszymi upodobaniami.
  • regulacja rolet i markiz
  • automatyczne zraszanie ogrodu - już nie trzeba pamiętać o podlewaniu ;)

Poznaj projekty smart domu z Dom Twój.

Jeśli zainteresował Cię pomysł związany ze smart domem, skontaktuj się z nami. Wraz z partnerami, jesteśmy wstanie znaleźć Ci gotowy projekt domu, który w całości będzie inteligentny. Jeśli jednak zakupiłeś projekt domu - nic stracoengo. Dom Twój może wprowadzić zmiany projektowe, dzięki czemu nie musisz porzucać marzeń o smart domu. Zajrzyj na stronę internetową Dom Twój i dowiedz się, jak jeszcze możemy Ci pomóc.