Starając znaleźć się gotowy projekt domu w Rumi, Gdyni, czy ogólnie Trójmieście (ale nie tylko), zależy nam na tym, żeby był on idealny. Co to znaczy? Jakie kryteria musi spełniać idealny projekt domu? Na co warto zwrócić uwagę podczas szukania gotowego projektu domu w Rumi, Gdyni, czy Gdańsku? Koniecznie czytaj dalej. 

 Cechy dobrego projektu domu.

Tak naprawdę wszystkie dobre projekty domów w Rumi, czy w Gdyni, czy w Gdańsku, mają pewne cechy wspólne. Są przemyślane i wygodne. Oto kilka wskazówek jak rozpoznać dobry projekt domu. 

  • otwarta strefa dzienna - salon połączony z kuchnią? Czemu nie! Otwarta strefa dzienna to świetny pomysł. Dzięki temu przestrzeń w domu wydaje się dużo większa i przyjemniejsza. Zamiast stosować klasycznie drzwi, czy ściany, stosuje się murki, schodki, czy drzwi przesuwne
  • miejsce na dodatkowy pokój - to może być gabinet, pokój gościnny, czy nawet graciarnia. Ważne jest, by pamiętać o umieszczeniu w projektu domu dodatkowrog pokoju. To świetne rozwiązanie a przypadku nieoczekiwanych sytuacji, np. dziecko, opieka nad babcią itp.
  • zaplecze gospodarcze  - pralni, kotłownia, spiżarnia, schowek na narzędzia, to tylko kilka przykładów pomieszczeń gospodarczych. Dzięki temu możemy umwolnić inne pomieszczenia z tych funkcji, np. łazienkę. 
  • połączenie domu z ogrodem - czyli np. taras, szklany ogród. Zastosowanie takiego połączenia domu z ogrodem dodaje funkcjonalności 

Skontaktuj się z Dom Twój!

To tylko kilka cech dobrego gotowego projektu domu. Jeśli chcesz mieć pewność, że projekt Twojego domu spełni te funkcje, odezwij się do Dom Twój.  Wejdź na stronę internetową i dowiedz się w jaki sposob Dom Twój może Ci ułatwić to trudne przedsięwzięcie. Zerknij też na naszych partnerów, dzięki którym gotowy projekt domu w Rumi to pestka!